Tuesday, 26 December 2017

Saturday, 23 December 2017

Thursday, 21 December 2017

Segment: Increase Your Followers by Que

Support blogger lain. Good luck guys. Keep in touch. Keep updating. Keep Writing. Keep Reading Blog ID : 2330165890040936554 Due :...

Continue Reading

Wednesday, 20 December 2017

Kufi Wednesday #43 | Baitulmaqdis

Jurusalem (Baitulmaqdis) is eternal city of Palestine. FOREVER! | Tempahan Khat Kufi (KufiNama) |

Continue Reading

Monday, 18 December 2017

Wednesday, 13 December 2017

Tuesday, 12 December 2017

Wednesday, 6 December 2017

Monday, 4 December 2017

Sunday, 3 December 2017

,

Pengalaman Bersama Lazada | Online Revolution Blogger Contest

Mungkin ada antara kita baru mengenali laman e-dagang Lazada pada 11 November yang lepas atas sebab event terbesar tahunan yang dilanca...

Continue Reading

Thursday, 30 November 2017

Friday, 17 November 2017

Wednesday, 15 November 2017

Kufi Wednesday #42 | Konvokesyen

KONVOKESYEN Tahniah di ucapkan kepada semua graduan termasuk aku yang akan konvo pada ahad ini. UMP menyambut tahun konvoksyen pa...

Continue Reading

Tuesday, 14 November 2017

,

Senarai Lagu Yang Berjaya Ke Peringkat Akhir Anugerah Juara Lagu 32

Senarai Lagu Yang Berjaya Ke Peringkat Akhir Anugerah Juara Lagu 32  | Pada Ahad yang lepas telah terjawab daripada 30 buah lagi yang ...

Continue Reading

Thursday, 9 November 2017

,

Online Revolution 2017 Bakal Tiba Pada 11/11 Ini. Kaki Shopping Bersiap Sedialah!

Berita gembira kepada kaki online shopping. Berita gembira kepada pengguna tegar laman e-dagang terbesar Asia Lazada . Kali ini Lazada b...

Continue Reading

Soalan & Jawapan Untuk Minggu Separuh Akhir Clever Girl Malaysia 2017

Soalan & Jawapan Untuk Minggu Separuh Akhir Clever Girl Malaysia 2017  | Program realiti “gameshow” yang mencari gadis terpintar ...

Continue Reading

Wednesday, 8 November 2017

Monday, 6 November 2017

GIVEAWAY MIAKASSIM DOT COM 10 TAHUN

Nak join klik banner Lihat bagaimana seorang blogger boleh bertahan sehingga 10 tahun. Aku pernah ada blog lain sebelum ini iaitu sekit...

Continue Reading

Sunday, 5 November 2017

Lebih Diskaun Kepada Kaki Shopping Online Menggunakan Shopback

Sekarang ini, zaman sudah maju. Semua yang kita mahu, kita boleh dapatkan hanya menggunakan hujung jari sahaja. Apa maksudnya? Ya, hany...

Continue Reading