Tuesday, 31 October 2017

,

5 Sebab Kenapa Perlu Dapatkan Lens 50mm

5 Sebab Kenapa Perlu Dapatkan Lensa 50mm | Setiap pengguna DSLR pasti mengimpikan gambar yang cantik, gambar yang unik dan berbeza da...

Continue Reading

Monday, 30 October 2017

,

5 Ciri Terbaru Yang Aku Suka Pada iOS 11

5 Ciri Terbaru Yang Aku Suka Pada iOS 11 | Pengguna Apple Product sedia maklum pada 20 September 2017 yang lepas pihak Apple Inc. telah...

Continue Reading

Saturday, 28 October 2017

Thursday, 26 October 2017

Wednesday, 25 October 2017

Kufi Wednesday #40 | IKSIM

IKSIM Institut Kajian Strategik Islam Malaysia *kan nampak lebih comel dari yang asal

Continue Reading

Monday, 23 October 2017

Perbandingan Dan Kelebihan bagi Kad Kesetian (Loyalty Card) Daripada Setiap Syarikat Petrol

Perbandingan Dan Kelebihan bagi Kad-Kad Loyalti Daripada Setiap Syarikat Petrol | Mungkin beberapa hari yang lepas telah tular di media ...

Continue Reading

Thursday, 19 October 2017

Wednesday, 18 October 2017

Kufi Wednesday #39 | Senyum Sokmo

Senyum Sokmo Kekal tenang dan terus senyum :)

Continue Reading

Tuesday, 17 October 2017

Akhirnya! Akaun Adsense Sudah Verified

Akhirnya! Akaun Adsense Sudah Verified | Alhamdulillah, setelah beberapa minggu untuk mendapatkan surat verification, akhirnya surat se...

Continue Reading

Monday, 16 October 2017

,

Giveaway Besar Besaran By Intan Saffyna

Tahniah di pihak IntanSaffyna kerana berjaya sekali lagi menganjurkan giveaway, katanya untuk kali ke-3. Jadi sudah diberi kebenaran untu...

Continue Reading

Sunday, 15 October 2017

Friday, 13 October 2017

Soalan & Jawapan Untuk Minggu Ketujuh Clever Girl Malaysia 2017

Soalan & Jawapan Untuk Minggu Ketujuh Clever Girl Malaysia 2017  | Program realiti “gameshow” yang mencari gadis terpintar di Malays...

Continue Reading

Fadilat Disebalik Surah Al-Kahfi

Al-Quran merupakan kalam Allah yang diturunkan kepada junjungan Nabi Muhammad SAW melalui malaikat Jibril. Al-Quran mempunyai bahasa y...

Continue Reading

Thursday, 12 October 2017

,

Trivia Ringkas Daripada Filem Geostorm

Trivia Ringkas Daripada Filem Geostorm | Jika anda berminat dengan filem berunsurkan bencana alam seperti 2012, Into The Storm, The Day ...

Continue Reading
,

Be My Lucky Followers By Seindahcerita

Syarat-syarat Follow Blog seindahcerita   , Aisya Ismail , Shafyqah Azahar , Mama Aiman ,          Cinta Itu Indah , Shikin Raza...

Continue Reading